502 661 164      Łódź, ul. Krzemieniecka 2    biuro@tiwala.pl

Kilka słów o naszej działalności

TIWALA SOLUTIONS & SERVICES SP. Z O. O. jest firmą zajmującą się montażem instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych do 15kV .


Od kilku lat realizujemy z sukcesem kompleksowo inwestycje w zakresie instalacji elektrycznych, instalacji odgromowych i teletechnicznych. Wykonujemy również pomiary elektryczne w pełnym zakresie, zajmujemy się konserwacją urządzeń i instalacji elektrycznych.Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania w/w instalacji oraz wysoce wykwalifikowaną kadrę zawodową ponadto, oferujemy Państwu pełny zakres prac oraz doradztwo techniczne. Cechuje nas wysoką jakość usług oraz terminowość ich wykonania.


Oferta naszych usług elektrycznych obejmuje między innymi zakres:

 Kompleksowy usługi elektroinstalacyjne

 Pomiary elektryczne

 Instalacje odgromowe budynków mieszkalnych, gospodarczych oraz przemysłowych

Wykonywanie instalacji oświetleniowej wewnętrznej i zewnętrznej z możliwościami automatycznego jej sterowania

 Naprawa i modernizacja istniejącej już instalacji elektrycznych

 Instalacje wysoko i nisko prądowe

 Instalacje teletechniczne

 Projektowanie


Wszystkie wykonywane przez nas instalacje elektryczne są zgodne z wymogami Unii Europejskiej oraz zgodne z Polskim prawem budowlanym. Nasi pracownicy posiadają niezbędne wykształcenie, praktyczne doświadczenie oraz uprawnienia co zapewnia rzetelną realizację zleconych prac. Usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych. Swoim zasięgiem obejmujemy teren całej Polski jak i zagranicy.

Zapraszamy i zachęcamy do współpracy firmy i instytucje zainteresowane rzetelnym i terminowym wykonaniem usług.